Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Tökéletes látás szemüveg nélkül?

Tökéletes látás szemüveg nélkül?

Figyelt kérdés
ki olvasta ezt a könyvet? kinek voltak pozitiv tapasztalatai?
2009. nov. 2. 19:58
 1/3 anonim ***** válasza:
Én olvastam, meg is van, és csináltam is, méghozzá egy olyan hölgy segítségével, aki a "vakságból" tért vissza általa. Én 6 kezelést csináltam végig, és 1,5 dioptriát javult a szemem. Bemérettem előtte és bemérettem utána is. Tehát nem kitaláltam, hanem orvosilag igazolták. Érdekes, tanulságos és tényleg működik. Nekem azt volt csak vele a bajom, hogy állandóan kellett volna végezni, nem voltak meg hozzá a körülményeim, és igazándiból stresszmentes világ kellene hozzá.
2010. febr. 24. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Egyetértek az előző válaszolóval. Többször megpróbáltam, de mivel -5 körül van mindkét szemem, és iskolába járok, lehetetlenség megvalósítani, hogy sokáig szemüveg nélkül legyünk. Egy próbát megér. Az étrendet alapvetően meg kell változtatni, a gyakorlatok nem kerülnek sok időbe, a lazítás viszont elég sokat (legalább fél óra naponta). Mindenesetre van tudományos alapja, és én hiszek benne hogy meg lehet csinálni. Most is ezért kerestem rá itt, mert újrakezdtem. Jót tehet még a látásjavító szemüveg használata. Én is ilyet használok, állítólag, ha három hónapon keresztül napi legalább 20 percben viseli az ember, észrevehető mértékben javul a látás. Úgy néz ki kívülről mint egy napszemüveg.
2011. febr. 6. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

javítás: sok időt vesznek igénybe a lazító gyakorlatok


[link]


itt pedig a link a látásjavító szemüvegekről, szemtrénerekről, Bálinger szemüvegekről

2011. febr. 6. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!