Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Nem tudom, hogy ez betegség,...

Nem tudom, hogy ez betegség, probléma vagy mi. Mindenki így lát vagy csak én?

Figyelt kérdés
Mindenki úgy lát ahogy én? Úgy... "vibrálósan" egy kicsit. Vibrál a kép. Már nagyon régen még kiskoromban felfedeztem, de most késztetést érzek, hogy megkérdezzem. Mindenkinek vibrál a szeme? Vagy csak én vagyok "beteg"?

2013. aug. 8. 21:36
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Nem mindenkinek. Ez nem természetes,minél előbb menj szemészetre(nem is tudom,h eddig miért nem mentél).
2013. aug. 8. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Igazából nem is tudom leírni milyen. Szemészeten jó pár év voltam egy párszor. Egyszer sem találtak semmit.
2013. aug. 8. 21:40
 3/14 anonim ***** válasza:
Mindig így látsz, vagy csak néha?
2013. aug. 8. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
18 év alatt mindig
2013. aug. 8. 21:46
 5/14 anonim ***** válasza:
Hm. Rossz lehet. Járj utána mitől van,nem normális dolog.
2013. aug. 8. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Érdekelt hogy mások is így látnak-e. Ahogy látom én vagyok a rossz. :( Nem tudom leírni hogy látok egyébként.
2013. aug. 8. 21:53
 7/14 A kérdező kommentje:
Írjátok le ti, hogy ti hogy láttok.
2013. aug. 8. 21:54
 8/14 anonim ***** válasza:

Teljesen tizsta képet látok vibrálás,homály,stb. nélkül.

Néha van látótér kiesésem(migrén miatt),ilyenkor a teljes látótér egy-egy darabja előtt fényes vibrálást látok és ott nem is látok semmit. De ez ritkán van és tudom az okát.

2013. aug. 8. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Mintha az apró ereim hálózatát látnám és abba folyik a vér. Így le tudom írni. Most hogy utána néztem... zöld hályog? :/ Van még jobb, de arra gondolni se akarok... agytumor
2013. aug. 8. 22:01
 10/14 anonim ***** válasza:
0%
Nekem csak akkor vibrál a kép ha részeg vagyok :DD
2013. aug. 8. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!