Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Ez lelet pontosan mit jelent?

Ez lelet pontosan mit jelent?

Figyelt kérdés

Megszeretném kérdezni a szakértőbb embereket hogy pontosan magyarra lefordítva mit jelent ez a lelet mert ebből csak annyit tudtam felfogni hogy a színlátásom jó :)


Bementem megvizsgáltak , olvasgattam betűket és mosolyogva el is küldtek : )


F/24


lelet: [link]



2013. júl. 29. 13:13
 1/2 anonim ***** válasza:

Astigmatismus= látászavar

Hypermetropia= távollátás

Ha ezek a diagnózisok, akkor ezek a problémák. Volt, hogy rossz betűt mondtál? Vagy nem szóltak? Hogy vizsgáltak meg?

2013. júl. 29. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Szia



bementem és egy messzi falra kellet néznem ahol ki volt világítva az a szokásos tábla számokkal.


Megkérdezték hogy van e valami bajom , fejfájás stb mondtam nekik hogy nincs és soha nem is volt.


utána olvasnom kellet messziről de tényleg messziről a leges legalsó sort amit 2 szemmel még el is tudtam de 1 el már nem. Vagyis hibáztam. De akármit adtam rám úgyis nehezen ment, nemhiszem hogy gond lenne a szememmel de nem vagyok szakértő.


Ezután megint megkérdezte hogy nem e fáj a fejem stb de nem..


magyarul most baj van vagy teljesen normális.?

2013. júl. 29. 14:43

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!