Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Mi lehet az oka? Mostanában...

Mi lehet az oka? Mostanában fáj az egyik szemem az erős napfénytől.

Figyelt kérdés

A bal szememmel amúgy is rosszabbul látok mindíg, de eddig ez a tünetem még nem volt.Múlt héten vettem észre, hogy délután, a tűző napon, a melegben a bal szemem fájdogált.Tompa fájdalom a szememben vagy környékén, elég meghatározhatatlan.Meg kicsit csíp is, mintha belement volna szemfesték(lehet, bele is ment).Aztán mikor haza jövök, még fájdogál kicsit itthon is, aztán elmúlik.

Érdekes, hogy itthon is van lámpafény, meg besüt a nap, de itt mégsem érzékeny rá a szemem.Úgy tűnik, csak némi idő eltelte után jön ez elő, úgy kb 10-15 perc szabadban tartózkodás, huzamos napon tartózkodás után.Vagy ha totál szemembe, fejemre tűz a nap.Mire tippeltek?Ez valamilyen szinten természetes lehet, vagy rohanjak szemorvoshoz?

Múlt héten volt először, aztán napokig semmi.Múltkor kimozdultam szép időben a városba és nem fájta szemem, most meg megint...


2013. júl. 23. 19:41
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!