Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Ma voltam "betanulni" a...

Ma voltam "betanulni" a kontaktlencse berakását, nektek mennyi időbe került míg betudtátok rakni?

Figyelt kérdés
Mennyi idő volt míg beraktad az egyik szemedbe és aztán mennyi idő telt el, míg beraktad a másikba?Én ma voltam, kb 2órát szenvedtem vele, de nem ment sehogysem és holnap megyek vissza..
2009. okt. 19. 21:18
 1/3 anonim válasza:
100%

Pontosan így jártam én is jó pár évvel ezelőtt. Amikor másnap visszamentem, szintén nem sikerült először, s már azt hittem, hogy nem lesz kontaktlencsém, amikor jött egy másik "betanító", és adott egy jó tanácsot. Azzal sikerült, és csak úgy. Évekig használtam ezzel a módszerrel a kontaktlencsét (lágyat). Szóval a trükk: oldalra nézek, és a külső szemfehérjére teszem a lencsét, majd az másik oldalra nézek, és így a lencse alá kerül a szivárványhártyám, és aztán így rá is tapad a lencse, már nem mozdul el róla. Tehát pl. amikor a jobb szemembe teszem, akkor először balra nézek, külső fehér részre lencse, majd jobbra nézek, és már a helyére is került a lencse.

Remélem, hogy érthető voltam, és olvasod az üzenetet, mielőtt holnap visszamész.

2009. okt. 19. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2009. okt. 22. 20:39
 3/3 anonim válasza:
mmm fenébe, nekem csak kb 10másodpercre kéne betennem mig a szintévezstős könyvet csekkolom, amugy a többi része sima ügy lenne:/ szerinted meglehet oldani hogy valahogy kikérecckedek a szintévezstös rész elött hogy gyorsan berakjam?:D
2012. ápr. 2. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!