Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Mitől fájhat a szemem a fényben?

Mitől fájhat a szemem a fényben?

Figyelt kérdés
Amikor kilépek az utcára, a szemem mindig fájni kezd. Olyan, mintha tűkkel szurkálnák. Úgy vettem észre, hogy a fény tehet róla, mert ha felveszek napszemüveget, nincs ilyen gondom. Ez főleg hideg időben van, ha hóra nézek, akkor is nagyon fáj, nyáron csak ritkán volt ilyen. A szemüvegen kívül van valamilyen megoldás erre?
2009. okt. 16. 20:07
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Keressd fel a legközelebbi szemészt. Én fényézékenységre gyanakszom, vagyis egyféle retina gond. De nem vagyok szemész, ezért hiteles választ, nem tudok adni. Nekem is van ilyen gondom, de nekem az üvegtest elfolyósodása, elöregedése miatt. Ennek ugye a homályok a jellemzői de efféle fájdalom is előszokott forudni.
2009. okt. 19. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Irány a szemészet.
2010. máj. 20. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!