Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Gyulladás, dagadás a szemem...

Gyulladás, dagadás a szemem alatt. Mi okozhatja? Szemárpa?

Figyelt kérdés

Kb másfél napja bedagadt közvetlenül a szemem alatti rész vékonyan, és be is pirosodott kicsit.Nem fáj(csak ha hunyorítok, de akkorse nagyon), és nem is viszket. Nem vészes, de azért észrevehető. Mi okozhatja? Szemárpa? Olvastam, hogy kamillás borogatás segíthet...viszont másoktól meg az ellenkezőjét olvastam. Esetleg aloe verás borogatás szóba jöhet?

Van esetleg valamilyen vény nélkül kapható kenőcs ami segíthet?


Előre is hálásan köszönöm a válaszokat!


2009. okt. 16. 18:35
 1/1 anonim ***** válasza:
lehet árpa, de akkor egy-két napon belül meg kell jelennie egy fehér pöttynek kb a szempilláknál. Fájdalmas, de egy hét múlva elmúlik mindenféle szer nélkül is. szerintem nem érdemes tenni rá semmit, ezek a szembetegségek többnyire hamar rendbejönnek maguktól. Persze ha súlyosbodna, akkor menj el szemészhez.
2009. okt. 16. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!