Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Mi a jó megoldás szemégés ellen?

Mi a jó megoldás szemégés ellen?

Figyelt kérdés

Hetek óta ég a szemem, reggeltől -estik, teljesen mindegy hány órát alszom.Vettem már szemcseppet is, de semmi hatása.

Tud vki vmi jó megoldást???

Annyira rossz , így egész nap!!!


2009. okt. 16. 12:58
 1/3 anonim ***** válasza:
Próbáld meg a hámozott kumprikarikát.A legjobb ha lefekvés előtt rakod fel és minél több ideig tartsd ott.Ha nem múlik el 1-2 nap alatt akkor menj el orvoshoz,mert lehet, hogy komolyabb!
2009. okt. 16. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszike.Szemvizsgálaton voltam, ott minden ok igaz nem korházban végezték, hanem egy üzletben, vérvételen szintén rendben minden, a pajzsmirigy eredményt várom.

SAjnos elég rosszul is alszom, van hogy 1 másfél óra mire este eltudok aludni és gyakran ébredek, lehet ez is az ok, habár régebben még többet keltem mikor még kisebb volt a fiam, akkor meg nem égett a szemem.Nem értem mi lehet, vagy hova forduljak.

2009. okt. 16. 13:17
 3/3 anonim ***** válasza:

Javaslom keressen fel egy természetgyógyászt!

A szem páros szerve a máj,valószínűleg Önnek a májával van problémája,azt jelzi a szem!

Amikor fekszünk,pihenünk,a máj dolgozik.Ezért fontos az éjfél előtti alvás! A máj tisztítja meg a vért,ez a főbb funkciója. Kivezeti a szervezetből a zsírokat,amíg képes erre.Szabályozza az immunrendszert,megvédi belső világunkat.A máj felelős az inak rugalmasságáért,az úgynevezett kötőszövetekért,azok minőségéért,az izületekért.A máj óriási túlterhelésnek van kitéve. A kötőszövet,az immunrendszer állapota -mindez a máj. A máj betegségei segítik elő az izületek,a kötőszövetek megbetegedéseinek keletkezését,az izomgörcsök alakulását,a végtagok zsibbadását.A máj felelős szemünk világáért,mivel a szem a máj kapuja.Amikor szemünk könnyezik,megpirosodik, fáradt - ne a számítógépet hibáztassák!Ez a májunk hibája.Ilyenkor adja tudtunkra,hogy segítségre,támaszra van szüksége.

2009. okt. 18. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!