Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » 2 hónapja van szemárpám mit...

2 hónapja van szemárpám mit csináljak? Nem múlik el.

Figyelt kérdés
Mikor elmentem a szemészetre kaptam rá szemcseppet amit 2 óránként kellett cseppenteni meg este szemkrémet.. nem mult el 2 hétre rá visszamentem írt fel egy másikat mert elkezdett csípni a legelső a másik meg egy idő után még inkább vissza mentem másik héten h ettől se múlik el viszont olyan kicsi h ki vágni már nem tudják.. az esti krémet használom de cseppet nem mert bepirosodik a szemem tőle.. az jó egyre kisebb de mégse múlik el tőle van h be nagyobbodik és pirosodik van h nem látszik a szemem nem is festem emiatt.. mit csináljak? mennyek el másik szemészetre?Kérlek segítsetek!
2009. okt. 9. 15:20
 1/2 anonim ***** válasza:

Szerintem menj el egy másik szemészetre, hátha ott jobban tudnak segíteni. Édesapámnak is volt, és egy hét alatt elmúlt neki. Sajnos nem tudom megmondani mit használt. Talán egy másik orvos jobbat tud Neked mondani.


L/21

2009. okt. 9. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A barátnőmnek ugyanez volt ,hiába kapott rá bármit nm akart elmúlni..aztán kiderül ,hogy az árpájának lelki okai vannank...butaságnak tűnhet ,de talán lelki ok áll a probléma mögött..
2009. okt. 24. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!