Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Alkohol került szemembe mit...

Alkohol került szemembe mit csináljak?

Figyelt kérdés
kicsit több mint egy hete kezdett el fájni a bal szemem, de nem belülről jövő fájdalomnak tűnt. Az elején még csak a sarka de mára az egész fáj... nem tudom mitől. Első napokban arra gondoltan h nem mostam le alaposan a spirált lefekvés előtt de az 1-2 napon belül elmúlt volna. Nem is használok új sminkeket nem lehetek allergiás se (mondjuk mióta fáj nem sminkeltem) az egyetlen amire gondolhatok h belement az alkoholos arctisztítóm.. nagyon félek mert a másik szememre csak foltokat látok :( ma olyan erős volt a fájdalom h elégé megijedtem... Menjek le ma ügyeletre vagy várjam meg a hétfő szakrendelést?

2013. jún. 8. 19:52
 1/5 anonim ***** válasza:

Menj el rögtön ügyeletre, de inkább valamelyik kórházba, ne várj hétfőig.


Engem egyszer a szakrendelőben lecsesztek, hogy megvártam a hétfőt gyulladt, fájó szemmel, ahelyett, hogy kórházba mentem volna.

2013. jún. 8. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Mi van ráírva az arclemosódra egyébként? Mi a teendő, ha szemedbe megy? Másrészről azt hiszed, hogy belement, vagy tudod, hogy belement? Szerintem ha belement volna rögtön hatása lett volna és fájt is volna. Nem tudom mitől fordulhat elő, esetleg webbetegen próbálj találni valamit. Állandó a fájdalom vagy időről időre nyilallik egyet? Nem tudom ügyeleten tudnak-e kezdeni veled valamit, de ha súlyosnak érzed menj. Mi történt a másik szemeddel egyébként?
2013. jún. 8. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
hát az van rá írva h bő vizzel lemosni igen belement nem is egyszer, de nem tartottam neki különösebb jelentőséget, és állandóan fáj reggel még egész türhető de estére elviselhetetlen... volt olyan h teljsen homályosan láttam le is mentem az ügyeletre de az árvíz miatt nem volt ügyelet szal csak pestre mehettem volna be de a tömegközlekedés meg kiszámíthatlan volt, apu meg azt mondta h nem visz be pestre merthogy felfújom az ügyet... :SS ma reggel jobb lett... most romlik
2013. jún. 9. 14:30
 4/5 anonim válasza:
Arról volt szó ma van szakrendelés, azon nem voltál/nem mész? Tömegközlekedés lehet kiszámíthatatlan, de egy nap alatt valahogy fel tudsz menni Pestre és haza is érsz. Illetve ma már nem... Remélem azóta jobb lett. Egyébként telefonszám nincs esetleg a lemosón, hogy felhívhasd, ha kérdésed van? Bár ha súlyos problémát okozna kétlem, hogy forgalmazható lenne. Megkérdezhetem hogy ment bele a szemedbe egyáltalán? :D nem ilyen vattára kiöntős arról arcot dörzsölős? Ja igen, hogy térítsek itt is, tudom ajánlani a természetes szappanokat. Vannak bőven zsíros arcra, smink lemosására pedig természetes olajak vajak. Ezek legalább nem ártanak.
2013. jún. 9. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

nem hiszem, hogy az alkoholtol, valami más alapanyag miatt lehet, ment orvoshoz.


ui nekem pezsgő ment a szemembe :)

2013. dec. 16. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!