Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Hogy kell a szemcseppet a...

Hogy kell a szemcseppet a szembe csöppenteni?

Figyelt kérdés
Képtelen vagyok rá, mert becsukódik a szemem, mielőtt a csepp belemenne. Más ezt hogy csinálja magának? Ha az van ráírva, hogy a könnytasakba cseppentsük, az hol van?
2009. okt. 8. 13:01
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
elnézel szélre, és belülre becseppented.
2009. okt. 8. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
kiegésziteném az előttem szólót - könnytasak az a piros ott az orrnyergednél...:D
2009. okt. 8. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
köszi, de ha máshova nézek, akkor nem látom, hogy hova cseppentek :O
2009. okt. 8. 14:29
 4/7 anonim ***** válasza:
első vok, betájolod, és azután nézel el, találd már fel magad:D
2009. okt. 8. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
de hát 20 éve kísérletezek vele, az egyetlen módszer ami úgy ahogy megy, de így is kicsurog, hogy becsukom a szemem, cseppentek, aztán kinyitom és egy része belecsurog vagy nem. Másnak ez nem gond csak nekem?
2009. okt. 9. 08:13
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem egy osztálytársam mutatta, neki pedig a szemésze, mivel sűrűn kellett cseppentenie, mert gond volt a szemével. Tehát amiket írtatok azt kell kombinálni. Becsukod a szemed és az orrnyeregbe csöppentesz, aztán hirtelen kinyitod, pislogsz jó párat. Nekem ez mindig bevált!
2009. okt. 9. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Úgy is lehet, hogy nem az orrnyergedbe, hanem a szemed másik sarkába cseppentesz, nekem úgy könnyebb. Betájolod, az ellenkező irányba nézel és akkor cseppentesz.
2009. okt. 10. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!