Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » így marad a szemem? :O

így marad a szemem? :O

Figyelt kérdés

szórakoztam kicsit tükörnél hogy "guvasztom" a szemem. és anyu meg már 2 napja azt mondja hogy egyfolytában guvasztom. de én nem érzem úgy mintha csinálnám. így marad a szemem örökre? ugye nem? most mi lesz? kérlek segítsetek!


13/L


2009. okt. 1. 11:20
 1/7 anonim ***** válasza:
Miért butáskodsz?! Nincs jobb dolgod? Kilazulhatnak a szemizmok és más kellemetlenségeid is lehetnek később emiatt. Ugye nem ezt akarod?
2009. okt. 1. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
29%
Én vak vagyok.
2009. okt. 1. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
Te is vak vagy? :S Basszus én is :SSS Tegnap olvastam az újságban hogy aki guvaszt örökké vak lessz. Én 11 éves koromban lettem vak és azóta olvasom ezt az ujságot! 9123413/FF
2009. okt. 3. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
jajj bamm... jó tudjátok mit menjetek a fenébe! ilyen társadalmat! én segítséget kértem! erre körülvesz egy csapat hülye! már bocsánat de eből elegem hogy felrakok erre az átkozott oldalra egy kérdést és folyton az ilyen *** válaszok vannak csak4 hát agyam eldobom!amúgy már megoldódott a dolog szóval humorheroldok irány a másik kategória!
2009. okt. 3. 16:31
 5/7 anonim válasza:

Én szemguvasztó tanfolyamra járok. ott megtanítják,hogy guvaszd a szemed úgy,hogy ne maradjon úgy.

Neked is el kéne menni rá!

2010. jan. 18. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
de szemetek vagytok :-/
2010. jan. 21. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

komolyan mondom annyira bunkó f*sz létezik!

szegény lány kétségbe van esve, erre ti itt jöttök ezekkel az idióta válaszaitokkal. és majd csodálkozzatok, hogyha nem lesznek barátaitok, vagy ha mindenki bunkó lesz veletek.

szánalom az egész...

2011. febr. 4. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!