Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Mitől folyik össze minden?

Mitől folyik össze minden?

Figyelt kérdés
Akármerre nézek, a szememnek rá kell fókuszálni a dologra, különben elvan mosódva minden 1-2 másodpercre, vagyis nem tudom leírni pontosan, olyan mintha szédülnék, vagy amikor pl filmekbe délibábot látnak, vagy a sivatagba mennek, és így picit mozognak kilengenek a dologok. Szemüveges vagyok, pár napja vettem ezt észre. Lehet tul gyenge már a szemüveg, 2-3 éve nem volt cserélve, általába köntaktlencsét hordok, de már ugy 3-4 hónapja nem. Amugy ha fénybe nézek vagy fehér felületre és mozgatom a szemem, akkor ilyen fekete alak mozog velem, ilyen kis vonalszerűség, ez mitől lehet? szemorvos aztmondta h szokott ilyen lenni embereknek, nem kell vele foglalkozni, de engem idegesít, h mozog előttem vmi...
2013. ápr. 30. 11:03
 1/1 anonim ***** válasza:

nagy valószínűséggel romlott a szemed, menj el a dokihoz, és írass fel újat, vizsgálat után, mert ez jobb már nem lesz, sőt csak tovább fog így romlani.

Amúgy azt hallottam, h aki kontaktlencsét hord, annak kevésbé, ill. egyáltalán nem fog romlani a szeme, sőt, javulhat is. Remélem, nekem is beválik.:)

2013. máj. 3. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!