Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Miez? Hogymúlik el?

Tamás Szabolcs kérdése:

Miez? Hogymúlik el?

Figyelt kérdés
az alsó szemhélyam alatt egykis sárgásfehér folt van ésha pislogok szúr...Miez és hogymúlik el?
2013. ápr. 27. 15:55
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem árpa... Igaziból ez általában csak kellemetlen, és napok alatt elmúlik, mondjuk 3-4 nap alatt, de ha rosszabbodik, vagy feldagad tőle a szemed, el kéne menni szemészhez, aki antibiotikumos szemcseppet ír fel rá.
2013. ápr. 27. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
valószínűleg árpa,ha begyullad vörös lesz és fájdalmas,ha nem akkor is ott fog maradni,mert az árpa amikor az apró mirigyek eltömődnek és nem tudnak ürülni.Az esetek egy részében szemészeten kell megnyitni,de megpróbálhatod meleg(ne forró)kamillával,v.akár vízzel borogatni,sokszor így megnyílik és kiürül magától.
2013. ápr. 27. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Kimaradt! ha vörös és fájdalmas lesz antibakteriális szemcsepp,v. kenőcs kell
2013. ápr. 27. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Vörös és szúr szerzek szerintem szemcseppet de előbb megpróbálom borogatni kamillával
2013. ápr. 27. 21:48
 5/6 anonim ***** válasza:
Lehet,h az is elég lesz.
2013. ápr. 27. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
A borogatás jó ötlet! Ha "megérik" kifakad magától. Régen nekem minden tavasszal volt, a doki dunsztkötést tett rá, így hamar kifakadt.
2013. máj. 6. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!