Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Az árpa mikor múlik el a szemről?

Az árpa mikor múlik el a szemről?

Figyelt kérdés
A kisfiamnak már több mint egy hónapja árpa van a szemén. Az orvos adott rá kenőcsöt, meg bekötöttük párakötéssel is, de még mindig ott van. Nem tudtok valami olyan szert ami hamarabb eltűntetné az árpát?
2009. szept. 19. 10:41
 1/4 anonim ***** válasza:

Mekkora a kisfiad? Nekem pont a héten írtak fel Tobrex szemcseppet, 2nap múlva már nem is éreztem, hogy lenne ott valami, pedig elég csúnya volt a szemem. A betegtájékoztatóban nincs feltüntetve, hogy csak felnőtteknek lenne való, kérdezz rá az orvosnál. A párakötés egyébként pont inkább előhozza és nem múlik el tőle, volt benne részem párszor. Azt inkább hanyagoljátok, erre a fajta gyulladásra nem való.


38hetes pocakos

2009. szept. 19. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
nekem egyszer volt árpám, kb 4 éve. akkor nekem elég sokáig tartott, és miután meggyógyult ujra kijött.:(
2009. szept. 19. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem két éve volt jégárpám... Két hónapig szenvedtem vele, mert közben átalakult jégárpává és nem múlt el magától, meg a kenőcsöktől, meg úgy semmitől. Műteni kellett. De az semmiségnek mondható, mindössze néhány perc volt :)
2009. szept. 19. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
hát nekem ugy 8-12 éves koromig minden tavasszal kijött máshol. de egyszercsak elmult. én egész nap dunckötést raktam rá. és kifakadt.
2009. szept. 19. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!