Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » A kontaktlencse tisztítást...

A kontaktlencse tisztítást úgy kell végezni, hogy mielőtt beteszed akkor tisztogatod és amikor kiveszed csak simán be a tokba (én így csinálom) vagy úgy, hogy mikor kiveszed akkor tisztogatod és amikor beteszed akkor már nem? .

Figyelt kérdés
Mi a véleményetek az air optix aqua-ról?köszi a válaszokat:)
2009. szept. 16. 19:10
 1/4 anonim ***** válasza:

én 15 év hordok lencsét, és minden szemész azt mondta, hogy mielőtt kiveszem, nagyon alaposan mossak kezet, és akkor tisztogassam meg a lencsét és persze mindig friss folyadékba tegyem. berakásnál meg csak kézmosás és beteszem. én is próbáltam fordítva, de maradtak rajta nagyon pici koszok és sztem nem jó, ha abban áll.


32/L

2009. szept. 16. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi:)
2009. szept. 19. 11:53
 3/4 anonim ***** válasza:
Én akkor tisztítom amikor kiveszem, reggelente meg csak simán beteszem. A doki mondta hogy így csináljam.
2010. febr. 21. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
kiveszed, berakod a kontaktlencse folyadékba, s berakod simán...
2010. febr. 21. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!