Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » 30 napos lencsénél 30 nap...

30 napos lencsénél 30 nap használat után kell kidobni?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy sok ilyen kérdés van de kb fele hozzászóló azt irja hogy 30 használat után kell kidobni, másik fele pedig hogy bontástól számítva.Olyan információ érdekelne ami szemésztől származik.

Nekem az ofotértben azt mondta a szemész, hogy a bontásától kezdve kell számolni a 30 napot, a kiszolgáló hölgy viszont azt,hogy számoljam a 30 használatot. Tudom, hogy a szemész nem véletlenül mondhatja, de nyílván érdekük, hogy minél hamarabb vegyél másikat. Én egy hónapba kb. 15-20 napot hordom a lencsét ezért nem valami gazdaságos eldobni fele használat után.Légyszi írjatok tapasztalatokat is.Köszönöm a válaszokat!



2013. márc. 16. 13:14
 1/1 anonim ***** válasza:

30 nap használat után. De mikor épp nem használod, 2-3 naponta mindenképp cseréld le rajta a vizet, különben tönkremegy.

(Én 2 hónapig szoktam hordani a 30 napos lencsét, ez legalább 45 nap használatot jelent, és még így se okoz semmilyen problémát.)

2013. márc. 16. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!