Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Létezik ilyen kontaktlencse?

Létezik ilyen kontaktlencse?

Figyelt kérdés
Fél éve hordok kontaktlencsét és már régóta szeretném a színeset is kipróbálni. Na szóval :D Zöld színű a szemem eredetileg, és arra lennék kíváncsi hogy van-e olyan színes lencse amitől sötétebb zöld lesz? Valami ilyesmire gondoltam... [link] Mert eddig bárhol néztem csak olyan zöldek voltak amilyen az enyém is. Ahol meg hasonló volt ehhez azok nem kaphatók dioptriás változatban :( Szóval hol lehetne ilyet beszerezni? Létezik egyáltalán ilyen?
2009. szept. 14. 14:51
 1/8 anonim válasza:
ez a kép csak meg van szerkesztve, én olynaokat néztem csak eddig maik midnenféle színűek és mintájúak de nem kontaklencse
2009. szept. 14. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Létezik, csak páronként valami 12-18 ezer forint és nem lehet túl sokszor használni szóval annyira nem éri meg.
2009. szept. 14. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Igen, tudom hogy ez csak megszerkesztett :) Azért érdekelne hogy ilyet akkor nem is lehet csináltatni? Nagyon kéne :(
2009. szept. 14. 15:01
 4/8 anonim ***** válasza:
[link] Tessék, ennél jobbra ne nagyon számíts. És akkor kalkuláld bele az árba, hogyha még dioptriás is. Lehet csináltatni, de nem éri meg.
2009. szept. 14. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

[link]


Itt többféle is van, én is innen szoktam rendelni. A nem teljesen fedő, szemszínkiemelő lencséket nézd meg.

A simákhoz képest mindenképpen drágább, szerintem egy cibás lencse megbízhatóbb mint a darkshopos lencsék.

2009. szept. 14. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
15:40 Biztos, hogy megbízhatóbb, én is csak példának hoztam fel.
2009. szept. 14. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én neten rendeltem kontaktlencsét és kaptam hozzá ajándékba színes, dioptriás lencsét is. A zöld szemet teljesen "befogta" erős kékre. Tehát nálam működött.
2009. szept. 14. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

[link]


[link]


[link]


[link]


Valamelyik...? :D

2010. febr. 6. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!