Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Mennyire segített az aloe...

Mennyire segített az aloe vera berry nektar a szem javulásában?

Figyelt kérdés
Szóval aki ismeri és fogyassza is ezt a forever terméket, tőlle kérdezem.Mta issza és vett -e észre javulást a látásában. Mivel a berry élestíti a látást.
2009. szept. 14. 11:28
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Én nem ajánlom az FLP-t, lehet, hogy hatásosak a termékek, de lehúzás anyagilag, mert vannak olcsóbb megoldások.
2009. szept. 14. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
én kb. 7 éve iszom a gélt, minden bajomon segitett, lehet hogy a szememen is, mert 8 éve megállapitották a szürkehályogot és azóta sem romlik, sőt. bár én a berryt az izület és csontfájdalmakra ittam és használt is. de mivel én alapból az asztmára kezdtem el inni, a sima gél olcsóbb, ezért azt iszom.
2009. szept. 17. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat! Utolsó válaszoló, tu7dom hogy nagyon jók az FLP termékek, az egy dolog, hogy drága, de az ár egy minőséget képvisel.

Én csak most kezdtem el inni a berryt a szemem miatt, eddig még csak 1 kancsóval fogyott el, de majd meglátim mikor tapasztaltok javulást. Igaz más termékeket már vagy 2 éve fogyasztom.

Az ízületi problémákra a freedom gél a legkobb, ha még va feltétlen azt is idd a berry mellé. De kérd ki a véleményét attól, akitől rendelsz.

Hát igen, ha az aloe vbera gélek nem csak egy adott problémára jók, ha iszod valami miatt, közben minden más nyavaját megygyógyít vagy csak karbantartja az immunrendszert :]

Utolsó válaszolónak üzenem, valóban lehet olcsóbban is kijönni, hja te akarsz, de nem kapsz az FLP-hgez hasonló minőségű terméket, még ha olcsóbban veszed is meg.

Tudod van egy olyan közmondás, hogy olcsó húsnak híg a leve :(

2009. szept. 18. 06:44
 4/12 anonim ***** válasza:

Kérdező, ha elhiszed, használ, mert PLACEBO!

És olcsó húsnak csak akkor híg a leve, ha nem figyelsz oda. Egyébként pedig akinek szűkös a pénztárcája, az nem fogja tudni megvenni az FLP termékeket, mint ahogy én se és sok ismerősöm se. Mi nem keresünk jól, nem vagyunk gazdagok, csórik vagyunk, és válság van, egy darabig csórik is maradunk, hiába szeretnénk jobb munkát, nincs.

2009. szept. 18. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Jó jó, én se állok anyagilag nagyon jól, nem vagyok gazdag, de ha nagyon akarom összespórolom a pénzt, mert az egészség a legfontosabb úgy gondolom.

Én sem viszem túlzásba, nem tudok mindog FLP termékeket várárolni.

2009. szept. 18. 10:42
 6/12 A kérdező kommentje:
amúgy a placebo mit is jelnt? :S még nem halottam ezt a szót He-he :D
2009. szept. 18. 10:43
 7/12 anonim ***** válasza:

igazad van a freedoom van az izületekre, a berryről nem tudtam semmit, csak azt hogy az a legjobb izü.

A szegényeknek üzenem, hogy 2 évig éltünk a 30.000 forintos nyugdijamból, tehát szüneteltetnem kellett az aloe ivását. meg is sinylette az egészségem - dehát ilyen az élet.

2009. szept. 18. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
a legjobb ízű az őszibarackos aloe vera ivólé :) na azt még a nagyon finnyásak is megisszák. A berryi valóban fincsi, de mikor iszom azért érzem benne azt a vad egzotikus ízt ami a natúr gélnek van. Olya fertőtlenít íze van pfffffff utállom azt az ízt :S
2009. szept. 18. 19:39
 9/12 anonim ***** válasza:

Kérdező, minden téren vannak nagyon jó termékek nagyon olcsón, egyszerűen csak nyitott szemmel kell járni a világban. Figyelj, van egy eredeti olasz bőr cipőm, ami 12 éves, még ma is cipő, nem látszik rajta, mennyi idős, a cipőfűzője se kopott el, pedig hordtam rendesen eddig is, hóban, sárban, latyakban, tényleg nem kíméltem és 1000 valamennyi Ft-ba került. Ez 12 éve is olcsónak számított.

Ha egészségesen akarsz élni, akkor élj úgy, szerek nélkül is sikerülhet. Javítani akarsz a látásodon, akkor tégy úgy, mint ha nem kéne szemüveg, ne hordd folyamatosan, egyél olyan vitamintartalmú táplálékokat, amiben a szemre jótékony hatású vitaminok vannak. Az FLP eltúlozza azt, hogy a vitamintartalom csökkent ezekben. Csökkent, de nem olyan mértékben, ahogy ők állítják. A túlzásba vitt vitamin legalább akkora kárt okoz, mint a hiány. Ezt szakértők mondják. Ha valaki rendszeresen szed nagy vitamintartalmú és nyomelemtartalmú szereket, akkor ha abbahagyja hirtelen, persze, hogy visszaesik az egészsége, mert megszokta a szervezet a magas koncentrációt. Nem szabad többet bevinni a szervezetbe, mint amennyit igényel. Én évek óta nem vagyok beteges, nagyon ritkán betegszem le, akkor is néhány napnál nem tart tovább. Egyszerűen annyi a titok, hogy normálisan étkezem (nem műkajákat, szeretek főzni), rendszeresen eszem gyümölcsöt és zöldséget, megfelelő mértékben édességet is, rendszeresen és bőségesen iszom vizet(!), és napi szinten mozgok (már egy séta is annak számít). Nem vagyok se kövér, se sovány. És soha nem szedtem FLP termékeket.

2009. szept. 18. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
A magad szempontjából teljesen igazad van, de ha valaki sulyos beteg és itt van ez a lehetőség, naná hogy megragadja. Nekem például már régen szétszórták volna hamvaimat, ha nem találok rá a gélre. Ráadásul egészségesen étkezni (nem is lehet 100%-osan) manapság már többe kerül, mint havonta meginni egy liter gélt.
2009. szept. 20. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!