Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Hogyan találjak ilyet?

Hogyan találjak ilyet?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Lenne egy nagy gondom, és kérlek Titeket segítsetek! A 2 éves kislányomnak egy hétig kellett naponta kétszer tágítani a pupilláját szemcseppel. Majd a megbsezélt időpontban visszamenni! De a megbeszélt időpontban a kórházban nem találtunk senkit, vagyis senki olyat, aki tudna volna, miért nincs senki a szemészeten! Most nagyon dühös vagyok, mert kicsim sokszor nekiment mindennek, elesett, beverte a buksiját, mert nem látott. Én vigyáztam rá, de hát nem lehetek mellette minden percben! Légyszi,aki tud Vác-Rétság útvonalon szemészeti rendelést, írja meg, hogy hol, és egy telószámot légyszi! Vagy aki a google-val rátalál, mert nekem nem sikerült4 Légyszi segítsetek! Köszönöm előre is!!!!!!
2009. szept. 12. 00:29
 1/1 anonim ***** válasza:

Szerintem mindenképpen keress magánszemészt. Nem érdemes a gyerek szeme világát rábízni az sztk-rendelésre.


A másik: a kisgyerek már csak olyan, hogy megy, és igen gyakran nekimegy a bútornak, még akkor is, ha jól lát, ha meg nem, pláne. Lehet kapni ilyen asztal sarkára való műanyagot, hogy ne az élét fejelje meg a gyerek, ha meg sok a dolgod és nem tudsz rá ügyelni (és feltételezhetően rosszul lát), a saját érdekében állítsátok össze a járókáját, és rakd bele addig, amíg főzöl vagy egyebet csinálsz.


Ha nem tud rajta átmászni, nem is törheti össze magát.


Tudom, nem a legjobb megoldás, de ideiglenesen megteszi, addig, amíg szemészt nem találsz.

2009. szept. 19. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!