Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Valakinek van valami tapasztal...

Valakinek van valami tapasztalata árpa ügyben?

Figyelt kérdés
Van egy árpa a bal felső szemhéjamon.4.napja. Tegnap kaptam rá kenőcsöt,de ma rosszabb lett, és piros Visine-t csepegtetek bele. MIt tudnék vele tenni hogy elmúljon?Házi praktikákra vagyok kiváncsi. Amugy meg fehéres az árpa közepe, a szememből meg zöldes sárgás váladék folyik enyhén. Az kifakad? Nagyon be van dagatva...Kb mint a Kvazimódónak:D(nemtudom h kell irni) Köszi
2009. szept. 10. 14:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

lehet hulyenek fogsz nezni, de a foghagyma segit.

keresztben elvagod a foghagymat es azt a belso reszet(olyan kis kor, altalaban ha friss akkor meg zold) radorzsolod kicsit az arpara...kicsit fog csipni, de akar holnap reggelre is majdnem vissza fog huzodni. nekem tobbszor volt mindig igy elmulott, utana nem gennyezett, semmi. a parom is kiprobalta neki is hasznalt.

2009. szept. 10. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Nem nézlek hülyének!!:) köszi a választ:D menten kipróbálom...habár félve, de kipróbálom...rontani már ugysem ronthat a helyzeten:)
2009. szept. 10. 14:35
 3/11 anonim ***** válasza:

remelem segit, mondom nekem 2 nap alatt teljesen helyrehozta! vigyazz h ugyanazzal a torulkozovel ne torulkozzon mas amivel Te torulkozol! sot, jobb lenne ha mindig masba torulned az arcodat, hogy ne fertozd vissza magad! (pl eldobhato torlokendo hasznalata egy ideig)

remelem hamar helyrejossz, majd ird meg, segitett-e

19-L

elso voltam:)

2009. szept. 10. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Hát ez aztán tényleg csípett:-)
2009. szept. 10. 14:41
 5/11 A kérdező kommentje:
Jaja most eldobható törlökendövel törölgetem a szemem:DKicsit hipohonder vagyok aztán aggódom h mi lesz:D azt meg nemakarom h felvágják:S...majd megirom h használt e:D Köszi a tanácsokat!!! egy szintén 19/L :-))
2009. szept. 10. 14:45
 6/11 anonim ***** válasza:

nem fogjak felvagni, nyugalom, nekem is volt mar olyan durva is, hogy a szememet sem tudtam kinyitani...:P megis elmulott:D

a parom olyan kis kenyes, de o is ilyen hipochonder fajta, de ijedteben meg o is bekente foghagymaval:D lool:D

gyogyulast:) a 19-L:D

2009. szept. 10. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Szia! Épp ezzel szenvedtem kb 5 napja, és nekem meglett a megoldás:)

Patikában lehet kapni vény nélkül szemkenőcsöt ami elmulasztja, nem drága kb 1100 Ft, a neve Septosyl. Nekem 2. napra már kifakasztotta azt a kis pattanást, fájdalom nélkül, és már nagyon szépen visszahúzódott! Ajánlom neked is, nekem nagyon bevált!!!!!

2009. szept. 10. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Köszi a kommenteket! de tegnapderült ki a doki félrekezelte a szemem és ez nem is árpa volt mert elmentem másik orvoshoz és elmondta hogy valami baktérium okozta ezt.Elöször énis kaptam kenőcsöt, az árpára és a szemembe kellett kenni de rosszabb lett.Nem csak a szemhélyon volt betegség hanem a szememre is ráment.de ettől az uj kenőcstől már szépen javulgat:D

de azért f@szán elintézett a doki...pff

2009. szept. 12. 17:24
 9/11 anonim ***** válasza:
pffff sajnalom, remelem jobban vagy, elso voltam:)
2009. szept. 13. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
látod az orvos elvileg látta mi innen nem látjuk és mégis férekezelt
2010. jan. 8. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!