Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Mitől lüktet a szemhéjam?

Mitől lüktet a szemhéjam?

Figyelt kérdés
A jobb oldali szemhejam igen eroteljesen luktet (szinte ugral benne egy ideg), nagyon zavar! Mitol van szerintetek es mit lehet ellene tenni?
2009. szept. 4. 10:27
 1/4 anonim ***** válasza:
73%
Azt sajnos nem tudom mitől lehet, de szerintem semmit nem lehet ellene tenni. Nekem már többször volt ilyen, egy napon keresztül is lüktetett, aztán magától elmúlt. Tényleg elég zavaró.
2009. szept. 4. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
82%

Mi az a szemhély? Olyan, mint a dinnyehély?


Idegrángásnak nevezik az ilyet, kimerülés, alváshiány, fáradtság, sok stressz helyzetből kifolyólag következik be. Ill. különböző B vitaminok hiánya is szerepet játszik a dologban.

Tehát aludd jól ki magad, relaxálj, tedd rendbe a nyomasztó problémákat, szerezz be egy jó minőségű B-vitamin tablettát (B 6 és 12 a legfontosabb).

Jó egészséget kívánok!

2009. szept. 4. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
73%
Az alsó szemhéjjad ugye?Ha igen,akkor csak nyugi rövid időn belül elmúlik,nekem is volt ilyen,nem lüktet hanem mintha egy ideg rángatózna..,lehet idegességtől stressztől is!
2009. szept. 4. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem egyszer attól volt mert huzatot kapott.
2009. szept. 4. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!