Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Ha a szemem alatt luktetest...

Ha a szemem alatt luktetest erzek, az mit jelent?

Figyelt kérdés

Korulbelul egy hete, egy meleg napon fizikai munkat vegeztem. Egy adott pillanatban ereztem amint a ket halantekom mintha osszeszorulni akart volna, azelott meg hanyingerem volt rovid idegig. Este a jobb szemem alatt parszor enyhe luktetest ereztem.

Ma kint voltam a varosban, sok volt a jarnivalom, elfaradtam, de nem volt kanikula es korulbelul egy oraja ujbol erzem a luktetest a jobb szemem alatt, de most mar eroteljesebben.

Nagyon felek, hogy ez komoly gond lehet.

Megkerem nagyon szepen, aki hasonlot tapasztalt vagy aki tudna tanacsolni, irjon nekem.

Elore koszonom a valaszokat.


2009. szept. 1. 18:14
 1/10 anonim ***** válasza:
Fáradtságtól van, kb. mindenki tapasztal ilyet néha...
2009. szept. 1. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Kimerültség, stressz. Szinte mindenkinek szokott lenni.
2009. szept. 1. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Izomrángások és ahogy leírod a tied is az lehet, gyakran jelezhetnek előre epilepsziát. Fordulj dokihoz, szerintem!
2009. szept. 1. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

A helyzet az, hogy voltam meg faradt, de ilyesmit nagyon ritkan tapasztaltam.

Harmadik valaszolo: a valaszod elegge ijeszto, a legjobb lenne orvoshoz fordulni, de meg varnek egy rovid idot.

Az erdekes az, hogy kabe egy hete ereztem utoljara, talan meg egyszer 3 napja, most este meg eloallt tobbszor es eroteljesebben.

Szerintem is komoly problemat is jelezhet, nagyon felek. :(

2009. szept. 1. 19:02
 5/10 anonim ***** válasza:

Harmadik, ne ijesztgesd már szerencsétlent!

NEM jelez semmi komoly problémát, ne aggódj! Ilyen MINDENKINEK van, aki azt mondja sosem volt ilyenje, az hazudik. Lehet bármitől; fáradtság, álmosság, idegesség, félelem, bármi...

2009. szept. 1. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Negyedik: koszonom valaszod, de szerintem a harmadik nem ijesztgetni akart, csak felhivni a figyelmem arra, hogy komoly problema is lehet.

Amugy mielott feltettem a kerdest, ez a lehetoseg is megfordult a fejemben......remelem, hogy nincs nagy baj vagy nem lesz, azt viszont tudom, hogy rengeteget szamit, ha az egeszsegugyi problemakat kezeljuk elejetol es nem engedjuk tovabb haladni, mikor mar nehezebb segiteni rajtuk.

2009. szept. 1. 20:11
 7/10 anonim ***** válasza:
Ha epilepsziás lennél, annak más tünetei is lennének. Ne aggódj annyit, nincs semmi bajod.
2009. szept. 1. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Utolso: kezdo fazisban milyen mas tunetek lennenek?

Utananeztem, olvastam par dolgot, de inkabb az elobbre haladott esetekrol voltak cikkek.

2009. szept. 2. 08:34
 9/10 anonim ***** válasza:
nekem is volt sokszor... allitolag tejtermek hianya is okozhatja
2011. júl. 12. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Koszi a valaszod.

Hat kozben kiderult hogy vitaminhiany volt az oka.

Igy Eurovita Multivitamint szedtem amitol elmult hala Istennek.

2011. júl. 13. 19:04

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!