Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Van köztetek olyan felnőtt...

Van köztetek olyan felnőtt ember, aki szemüveggel sem lát jobban, ezért nem is hordja?

Figyelt kérdés
Olyan betegségem van születésem óta,amin a szemüveg nem segít.Más módszer sincs,én már ilyen maradok,de annyira nem zavar.Talán 80 éves koromra megvakulnák,de addig nem fogok élni.Olyan válaszokat ne írjatok,hogy márpedig hordjam,a szemorvos sem kötelezett rá. A kérdésem lényege az,hogy rajtam kívül vannak-e olyan emberek,akik azért nem hordják a szemüveget,mert azzal sem jobb és feleslegesnek tartják?
2012. dec. 9. 13:47
 1/3 anonim ***** válasza:

Nekem jó pár szemüvegem van a fiókban, amiket felírtak, de nem tudtam hordani (50 éves vagyok), mert nemhogy nem láttam jobban velük, de szédültem bennük. Persze azt mondták, majd megszokom, de nem valami kellemes úgy járkálni, hogy az ember szédül, úgyhogy nem szoktam meg.

Most már olvasni is nehezen tudok, ezért három hónapja írattam fel új olvasószemüveget, de azzal mégrosszabb, úgyhogy az is ment a fiókba a többihez.

2012. dec. 9. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ.
2012. dec. 10. 07:23
 3/3 anonim ***** válasza:

Én 10%-os látással mászkáltam sokáig szemüveg nélkül.

Szürkehályogom volt, de már túl vagyok mindkét műtéten.

2012. dec. 26. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!