Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Van itt olyan aki rövidlátó...

Van itt olyan aki rövidlátó és használ olyan napszemüveget ami nem dioptriás?

Figyelt kérdés
Hány dioptriás a szemüveged?
2009. aug. 20. 15:59
 1/6 A kérdező kommentje:
Én attól tartok hogy napszemüvegben vagy szemüveg nélkül nem ismerem fel az arcokat csak közelről.
2009. aug. 20. 16:01
 2/6 anonim válasza:
Neked hányas? Nekem -4es, ha otthon leveszem a szemcsim egy kis idő után rááll a szemem, ismerős környezetben, ismerősök között nem gáz, és jót tesz a szemnek is egy kis torna. Viszont vezetni, meg így utcára menni nem mernék. Pont Ezért hogy egyszercsak jön egy ismerős én meg nem ismerem fel.... A legjobb dioptriás napszemcsit csináltatni, vagy kontaktlencsét, eldobhatóst, néha ha olyan helyre mész, nyaraláskor mondjuk akkor jól jön a vízben is.
2009. aug. 20. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem is -4-es és én is pont ettől rettegek. Nyaraláskor úgy oldom meg, hogy inkább csak kimondott napozáskor teszek napszemcsit, máskor ha nem lényeges akkor kerülöm. Nekem nem hiányzik annyira, mert sötétedős szemüvegem van, ami kissé napszemüveges hatást kelt.
2009. aug. 20. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem -6-os mind a két szemem, és én szoktam napszemüveget hordani. Ha valakit nem ismerek fel, és szóvá teszi, akkor annyit mondok, hogy bocs, de nincs rajtam a szemüvegem. Ezért még soha senki sem haragudott meg, hiszem tudják, hogy vakegér vagyok szemüveg nélkül.
2009. aug. 20. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
enyém -3,5
2009. aug. 21. 11:58
 6/6 anonim ***** válasza:
nekem is -3,5 nem kicsinyít neked? mert nekem egy picit!
2009. aug. 25. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!