Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Kontaktlencsét készülök...

Kontaktlencsét készülök venni, mire számítsak?

Figyelt kérdés

Nos, a napokban szeretnék kontaktlencsét vásárolni, mivel már nagyon sok szemüvegem eltörtem meg egyéb...

Mire kellene számítanom árban, hogyan működik, milyen időközönként kell cserélni meg egyéb dolgokra szeretnék választ kapni, előre is köszönöm. :)



2012. nov. 29. 19:40
 1/4 anonim ***** válasza:

Én 3 havit szoktam egyszerre megvenni. 18.000 körül van az ára. 1 párat 1 hónapig lehet használni, éjszakára ki kell venni... Mit szeretnél még tudni? :)


Egyébként mielőtt megrendelik neked megvizsgálják a szemed (hogy alkalmas e lencsehasználatra), és elmondanak minden tudnivalót. Meg elvileg mikor megérkezik a lencse meg is fognak tanítani a használatára (hogy kell berakni, kivenni).

2012. nov. 29. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
en alapbol arra keszitenelek fel lelkileg, hogy legyen idod megemeszteni: feltetlenul kell szemuveg a kontaktlencse melle is!
2012. nov. 29. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
tényleg kell szemüveg lencse mellé, mert ha beteg vagy pl. nem teheted be. én is három havonta rendelek három havi adagot internetről (eoptika.hu) 6 ezer forintért. bár amikor először elmentem optikába ott megvizsgálták a szemem, megtanították hogyan kell helyesen használni a lencsét és az első havi adagomat ott vettem. folyadékot, amiben tárolni kell 3 havonta veszek 1100 forintért. egyébként csak jóra számíts! én nagyon szeretem :)
2012. nov. 30. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Először is meg kell nézzen egy szemész, ő felír neked kontaktlencsét és azt kell megvenned.

Ha neten veszed akkor a kontaktlencse és a folyadék kb 10.000ft 3 hónapra. Lesz 3 pár lencséd és 1 pár lencse 1 hónapig jó.

Írj nyugodtan nekem és válaszolok a kérdéseidre.

2012. nov. 30. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!