Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Mi lehet ez? Nagyon sürgős!

Mi lehet ez? Nagyon sürgős!

Figyelt kérdés
a bal szemgolyóm mellett avn egy hólyagszerű valami, olyan mintha egy kis részen levegő ment olna valami hártya alá. nem zavar a látásban, de nagyon megijedtem, hogy mi lehet ez.megpróbáltam kimosni, de nem bírom, mert a szememhez tartozik.ugye nincs nagy baj??lécci, segítsetek!
2009. aug. 10. 14:16
 1/9 anonim ***** válasza:
Árpa?
2009. aug. 10. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
igen ez szerintem árpa nem vészes elmulik pár napon belül kammillázd és kész .nekem évekig volt mikor kicsi voltam
2009. aug. 10. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nekem is volt árpám többször is, menj el a szemészetre ír rá krémet, kenegeted és el is múlik tőle napokon belül. Egyszer volt jégárpám, a szemhélyam belső felén, azt sajnos kisműtéttel kellett eltávolítani.
2009. aug. 10. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nekem is volt árpám. Én még kenőcsöt se kaptam rá, csak 5x Bioptron lámpa kezelést írtak elő, de a 3. után már el is múlt.
2009. aug. 10. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
jaj, nagyon szépen köszönöm, nagyon megnyugtattatok!!az milyen volt, mikor a szemhéjad belsejében volt?hogy vetted észre?
2009. aug. 10. 15:26
 6/9 anonim ***** válasza:
Éreztem, hogy púpos volt ott, és olyan kemény tapintatú, és mint kiderült belül volt a csomó. De nem fájt amikor kivették, semmit nem éreztem, és hamar meg is volt :)
2009. aug. 10. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én nem értek ehhez lehet hogy hülyeséget irok de szerintem vmi hályog lehet ugye több hályog létezik van szürke,zöld ... azt nem tudom hogy melyik sulyos melyik nem de annyit tudok hogy azt meglehet müteni.Nem kell félned!De megkérdezném a dokit is.
2009. szept. 27. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Előzőnek: a szürke hályog (Cataracta) homályos, romló látást, vakságot eredményez, mert ilyenkor a szemlencse elszürkül, amit műtétileg ki tudnak cserélni. A zöldhályog (Glaucoma) pedig igazából nem hályog, hanem a szem nyomásának fokozódása a csarnokvíz felszaporodása miatt. Ez legtöbbször vaksághoz vezet. Tehát, igen, butaságot írtál, ne haragudj.
2009. szept. 27. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
úristen,köszi a tegnapiaknak is, de két nappal később elmúlt:)
2009. szept. 28. 15:03

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!