Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Miért fájhat a szemem?

Miért fájhat a szemem?

Figyelt kérdés
Már három éve hordok tv-hez, számitogephez, suliban táblához szemüveget. (Arról fogalmam nincs hanyas a szemüvegem, a doki azt mondta régen ha fel dioptriat romlik a szemem, akkor allandoan hordanom kell.. szoval azt hiszem 1,5 ös.... )4 nappal ezelött voltam szemorvosnal kontrolaviszgalaton, megnezte geppel is a szemem, olvastatott, nem irt ki erösebb szemüveget. Nekem meg elkezdett fajni a szemem az utobbi 1-2 napban.... Nem tudom mitöl lehet, de este felé mar elfarad a szemem es faj. Ha felteszem a szemüveget akkor sem múlik el csak egy kicsit jobb lesz. Most mit tegyek? Megint mennyek el orvoshoz vagy ez csak azert lehet h megeröltettem a szemem? 17 évesen lehet kontaktlencset hordani?
2008. máj. 15. 21:24
 1/2 anonim ***** válasza:
Használsz műkönnyet? A szem szárazság is okozhat ilyen tünetet. A kontaktlencse használatáról kérdezd meg a kezelő orvosodat akihez jársz. Szerintem nincs akadálya.. Mikor mérték a szemnyomásodat? És a cukrodat sem árt megnézetni...
2008. máj. 21. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nem hasznalok mükönnyeket, semmilyet. Majd legközelebb megkerdezem az orvosomat a kontaktlencséröl. A szemfájasom mar elmúlt, lehet h tenyleg csak a faradtsagtol volt az oka :D Köszi
2008. máj. 22. 20:37

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!