Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » A kontaktlencse és a szemüveg...

A kontaktlencse és a szemüveg nagyából egy árban vannak?

Figyelt kérdés

Vagy vmelyik drágább ,véleményeket/tapasztalatokat a lencséről kérnék... :)

És am a lézeres szemműtétet mennyiért végzik?

Hány éves kortol?


2009. júl. 29. 15:30
 1/3 anonim ***** válasza:
A szemüveget egyszer veszed meg és addig használod amíg nem romlik a szemed,de ha folyamatosan használod erre kicsi az esély.Kontaklencsét általában olyat adnak ami 1hónapig használható.Egyszerre fél havi adagot.Az van olyan 12ezer forint körül.Legalábbis az enyém annyi volt szerintem itt kezdődnek az árak.De azt fél évente meg kell venned.Hosszútávon a szemüveg olcsóbb.
2009. júl. 29. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem egészen egy árban vannak, nagyon sok mindentől függ mindkettőnek az ára.

A szemműtétről bővebbet a focus medical honlapján tudsz olvasni. 18 éves kor alatt úgy tudom nem végeznek ilyen műtétet (mert még fejlődő szervezet)

2009. júl. 29. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Hát nézd mind2 kell :D:D Én kontaktlencsét hordok 3 havonta 10.000 Ff. Évente 40.000

De viszont egy jó szemüveg akár 50-80 is terjedhet! Igaz az kb örökre megmarad. :D

Amikor elkezdtem kocsit vezetni akkor, rendelte el az oktatóm, hogy legyen nálam szemüveg. Hát ez volt fél éve kb :D és a keretet hála istenek egy akció keretében vettem 5000 aztán a lencse (az egyszerű változat) volt 15.000!!! Ha nem lett volna az akció kb 30.000 lenne a keret és ha rendes lencsét veszek (UVA UVB védős stbstb) akkor az is kb 30 lett volna az már is 60 :S:S szóval te döntöd el :D

2009. aug. 1. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!