Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Kötőhártya gyulladás?

Kötőhártya gyulladás?

Figyelt kérdés

Nekem még nem volt kötőhártya gyulladásom és ezért nem tudom h ez az e vagy csak vmi más, kb 1 hete a jobb szemem küls sarka bepirosodott itt azt olvastam h akkor bedagad meg becsipásodik nekem ilyen tüneteim nincsenek.

Elször azt hittem h allergiás vagyok de 1 hete használok allergia elleni szemcseppet és nem múlik el a pirosság, akkor ez kötőhártya gyulladás vagy nem?


2009. júl. 27. 16:12
 1/6 A kérdező kommentje:
és légyszives hagyjatok a bunkó válaszokkal! nem szép dolog másokat leszólni azért mert nem tud mindent! és ez az oldal meg azért van h lehessen kérdezni! köszi!!
2009. júl. 27. 16:14
 2/6 anonim válasza:
100%
Valószinüleg nem az,mert egy hét után már rosszabbodott volna a helyzet.De azért nézesd meg.
2009. júl. 27. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szia! Egy kötőhártyagyulladáshoz nem feltétlenül szükséges a dagadás és becsipásodás, a megfázásnak például az egyik lehetséges velejárója. Voltál esetleg meghűlve, megfázva mostanában? Nézesd meg egy szemésszel, lehet, hogy csak stresszes voltál és elpattant egy ér, hidd el semmi komoly baj nem lesz.
2009. júl. 27. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Elég sok kötőhártyagyulladást láttam már főleg gyerekeknél. Ha szemed alatt egy picit lehúzod a bőrt, és látod hogy az belül piros, és a szemed csipásodik, nem feltétlenül csak reggelre, hanem napközben is, akkor biztos hogy kötőhártya-gyulladás. Egyébként nekem viszketni is szokott ilyenkor a szemem. Ha csak a sarka van bepirosodva, esetleg egy kicsit megdagadva, akkor valószínüleg csak megerőltetted a szemed valamivel. De hogy biztosra menj, látogass el egy szemészetre.
2009. júl. 29. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az allergia elleni szemcseppeknél igen hamar érezhető a javulás, valamint ha allergiától pirosodik a szemed, akkor az nagyon, de nagyon viszketne is. Valószínüleg nem allergia.
2009. júl. 29. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat!
2009. júl. 30. 12:33

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!