Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Fáj a szemem, ha erősen félre...

Fáj a szemem, ha erősen félre fordítom. Mitől lehet?

Figyelt kérdés

Az elmúlt 4 napban fura volt a közérzetem, fájt a fejem. Ez nem nagy dolog, hiszen, mint erős migrénes, megszoktam.


Viszont most a szemeim is fájnak, ha félre, vagy fel és le nézek velük. Olyan mintha a hátulja húzódna. Elég fura érzés. Mitől lehet ez? Volt már másnak is ilyen problémája? Pihenéssel, házi praktikával orvosolható, vagy mindenképp nézessem meg orvossal?


2009. júl. 13. 20:52
 1/3 anonim ***** válasza:
fejfájásnál,láznál nekem is szoktak fájni..szerintem normális,el fog múlni pár napon belül
2009. júl. 13. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hát szerintem semmiképp ne gépezz! feküdj le, kapcs le a villanyt és aludj / pihenj
2009. júl. 13. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Dettó ugyanez, nekem is volt ilyen, ugyan már 10 éve folyamatosan fáj a fejem (7 éves korom óta...), de vannak rosszabb időszakok. Legutóbb annyira kemény migrénem volt, hogy az egyik szememmel ugyanezt éreztem, nekem pár nap alatt elmúlt, nem csináltam vele semmit. Én nem nézettem meg, sajnos tisztában vagyok vele, hogy a jobb szemem amúgy is egy hulladék (váratlan égő fájdalommal megjelenő gennyes váladéktől kezdve fél évig nem múló árpával kiegészítve mindenem volt), de ha sokszor van ilyen, én azért megnézetném a helyedben.
2009. júl. 15. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!