Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Szabad-e a szem árpát kamilláv...

Szabad-e a szem árpát kamillával borogatni?

Figyelt kérdés
2009. júl. 13. 18:39
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
69%
Kell is!
2009. júl. 13. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
69%
persze, legjobb rá.
2009. júl. 13. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Köszi!
2009. júl. 13. 18:53
 4/11 A kérdező kommentje:
Szokott viszkedni az jó vagy rossz?Fájni az szokott nagyon.
2009. júl. 13. 18:54
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Sokszor volt árpám,sajna nekem semmitől nem múlt el,csak műtéttel.De ha elmész dokihoz,nem esik neked mindjárt szikével,elöbb krémet ír fel.Tobradexet,legalábbis én azt kaptam.És ha még időben vagy,akkor elvileg pár nap alatt attól elmúlik.Nekem jégárpám volt,esélyem se volt,hogy elmúljon,igaz nem időben mentem soha,szóval ne húzd az időt,az sokat számit.Ha mégis "műteni" kellene,akkor se félj,ambulánsan végzik,érzéstelenitéssel,nem érzel semmit.Utána egy napig le van kötve a szemed és pár nap múlva helyre jön.Tehát nem kell rettegni attól sem,csak a szó csúnya,hogy műtét. Sok sikert a kezeléséhez!
2009. júl. 15. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Utolsó válaszoló:Hát nem irigyelek.Voltam dokinál csak elfelejtettem megkérdezni,hogy lehet-e kamillázni és ezért kérdeztem itt rá.Még hétfőn voltam dokinál.Szerencsére gyógyúl.Már nincs bedagadva és picit dagat még és már nem fáj nagyon.Jót tett a kamilla.Inkább fiszkedni szokott.
2009. júl. 15. 09:29
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Örülök,hogy gyógyulsz :) A viszketés normális.Gyorsan múljon el és felejtsd is el,hogy valaha volt :)) (utolsó hozzászóló)
2009. júl. 15. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
100%
Igen szabad kamillával borogatni
2009. júl. 20. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 -Pimpike- ***** válasza:
100%
Szia, az apukámnak volt árpa a szemén mindenféle cseppeket kapott rá attól elmúlt de mindig kiújult.A munkatársai mondták tegyen rá svéd cseppet először kiröhögte őket, aztán mégis kipróbálta pár napig borogatta aztán végleg elmúlt.
2009. júl. 20. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!Szerencsére elmúlt.Remélem nem lesz megint.
2009. júl. 20. 23:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!