Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » A kötőhártya miatt kandzsítok?...

A kötőhártya miatt kandzsítok? és e miatt kisebb az egyik szemem?

Figyelt kérdés
2 napja kötőhártya gyulladásban van a szemem..és észrevettük hogy a jobb szememmel mintha egy nagyon kicsit befelé néznék,de soha nem viseltem szemüveget és semmien szemproblémán nem volt.! És még azt vettük észre hogy a jobb szemem kisebb..és nagyon feltűnően.! (15 éves lány vagyok ha ez segít valamiben) Ez most a kötőhártya miatt van vagy valami más?
2012. jún. 27. 20:30
 1/5 anonim válasza:

Kötőhártya gyulladás miatt lehet.

De a legjobb lenne ha el mennél a szemészetre.

2012. jún. 28. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi válaszod,elfogok menni..:)
2012. jún. 28. 15:24
 3/5 anonim válasza:

nekem is kötőhártya gyulladásom van, neked el múlott már?

És ha igen hány nap alatt ?

Egyébként a macskámnak is az van, kicsit olyan mint ha kancsal lenne... Nekem is kicsit olyan, mert meg van duzzadva a szem héjam, de az orvos ma azt mondta, hogy a kötőhártya gyulladás miatt.

egész nap ég a szemem, könnyezik, meg homályosan láttok mikor fel kellek, meg mosom a szemem, akkor jól látok, senkinek se kívánom nagyon rossz érzés. most írtak nekem szemcseppet... remélem segít...

2012. jún. 29. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Szia..:) nekem 4 napig tartott és igen már elmúlt nekem is ugyan ezek voltak a panaszaim én kamilláztam is de az nem segített csak a szemcsepp amit az orvosom írt fel..és helyre fogsz jönni,igaz kell neki pár nap de nemsokára jobban érzed majd magad.:) és igen minden e miatt van nekem elmúlt és minden elmúlt..:)
2012. jún. 30. 16:24
 5/5 anonim ***** válasza:
Kancsal lettél vagy bandzsitasz? Nem mindegy!A kancsalság az a szemtengelyferülés, a bandzsitás meg amikor direkt csinálod!Nem b@szogatás képp, de én ilyen szót még nem hallottam.Bocsi.
2012. júl. 13. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!