Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Mik ezek a szemem alatt?

Mik ezek a szemem alatt?

Figyelt kérdés

A szemem alatt egyvonalban ilyen mitesszer szerű kis dudorok vannak, nem lehet őket kinyomni. Távolról nem látszik de közelről igen és engem zavar. Mik ezek és hogyan lehet eltüntetni őket?

Hozzátenném hogy az arcom is mitesszeres.

15/L



2012. jún. 13. 19:48
 1/1 anonim ***** válasza:
Nekem is tök undorító, mi több hányingert keltő a bőröm. Ocsmány pörsenések vannak az orrom tövében is, ráadásul a múltkor az egyik krémtől allergiás reakcióm volt és elvitt a mentő. Mielőtt elvittek úgy elkezdtem viszketni, hogy hóban levettem a pólómat mielőtt kiértek volna, mert viszketni kezdtem, és mire levettem a ruháimat az egész testem pecsenyevörös volt, és dudorok jelentek meg, 1 órán múlott az életem a fulladás miatt, sőt csak a második kórházba vettek fel, mert az elsőben féltek hogy zsákban távozom ami nekik nem jó. Azóta nem zavarnak ezek, sőt már néhány el is tűnt!
2012. jún. 14. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!