Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Miért fáj este a szemem a...

Miért fáj este a szemem a kontaktlencsétől?

Figyelt kérdés

2012. jún. 9. 21:59
 1/10 anonim ***** válasza:

Mióta van kontaktlencséd, milyen? Nem ártana még pár információ.

Ha napközben teljesen jól látsz vele és nem fáj, akkor lehet csak estére már nagyon kiszárad a szemed.

2012. jún. 9. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
2hét 1 nap nappal nagyon jól látok vele de viszont este folyamatosan dörzsölöm a szemem meg zavarja... előre is köszi a válaszokért
2012. jún. 9. 22:04
 3/10 anonim ***** válasza:
én csak ezt tudom mondani, hogy lehet kiszárad a szemed addigra vagy a kontaktlencse kiszárad. Ennyi idő alatt már hozzászokhatott volna a szemed. A legbiztosabb az lenne, ha az üzletben kérdeznéd meg, ahol vetted a lencsét, hogy ez miért lehet. Ott tudnak csak tuti tanácsot adni.
2012. jún. 9. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

és ha az csak a gond, amit írtam, akkor ajánlanak is neked rögtön szemcseppet

de szerintem, ha minden este fáj, akkor ne nagyon viseld már akkor..

2012. jún. 9. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Milyen kontaktlencséd van? Nem lehet, hogy már "lejárt"?
2012. jún. 9. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

a lencsével nincs semmi gond meg ha baja lenne szerintem nappal is rosszul látnék vele....

nekem estére is kell és mást nem tudok használni nélküle meg nem sokat látok sőt szinte semmit

2012. jún. 9. 22:16
 7/10 anonim ***** válasza:
A műkönnyet próbáltad? Este hordjál szemüveget.
2012. jún. 9. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
a szemüvegem nem jó vagyis nem elég erős és szédülök benne még nem próbáltam de hétfőn bemegyek az üzletbe ahol vettem :)
2012. jún. 9. 22:18
 9/10 anonim válasza:
Nekem akkor volt ilyen, amikor sok fehérje rakódott le és/vagy kiszáradt. Váltottam másik fajtára, ami jobben levegőzik, nagyobb a nedvességtartalma.
2012. jún. 11. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Lehet kontaktlencse márkát kellene váltanod. Bátyámnak is ugyanilyen panaszai voltak, amikor a 3. típust is kipróbálta az optikus javaslatára (ráadásul ingyen, próbalencseként!) elmúltak.
2012. jún. 12. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!