Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Pontosan hogyan kell használni...

Pontosan hogyan kell használni a Sauflon Trizyme fehérjeoldó tablettát? A leírásból számomra nem egyértelmű.

Figyelt kérdés
Miben kell feloldeni, mennyi folyadékban, 1 tabletta 1 lencséhez elég, vagy többhöz, a feloldott tablettát kell a lencsére önteni, stb... ?
2012. máj. 3. 17:49
 1/3 anonim ***** válasza:

Én egy edénybe öntök egy deci tárolófolyadékot vagy desztvizet vagy csapi vizet, feloldok benne egy tablettát, aztán 4 óráig áztatom benne a két lencsémet, utána vagy 3 deci vízben egész éjjel áztatom őket, hogy a fehérjeoldó maradványai kiázzanak.


Viszont a Rossmann-ban kapható tablettára az van írva, hogy ketté kell törni, és beletenni a lencsetokba.

2012. máj. 5. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi szépen!És milyen gyakran használod a tablettákat?
2012. máj. 10. 12:41
 3/3 anonim ***** válasza:

Én nem hordom mindennap a lencsét, azonkívül a tárolófolyadékom is tartalmaz kevés fehérjeoldót, ezért én csak 2-3 havonta tablettázok. De ez attól is függ, mennyi váladékot termel a szemed, ez egyénileg változó.

Egyébként mostanában a Rossmannban veszem a tablettát, mert ott sokkal olcsóbb, és arra az van írva, hogy ketté kell törni egy tablettát, és betenni a tároló két rekeszébe a két felet a lencsékhez.

2012. máj. 11. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!