Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Tényleg kell heti 1 nap...

Tényleg kell heti 1 nap kontaktlencse nélkül?

Figyelt kérdés
Hallottam olyanról aki egyáltalán nem használ szemüveget csak kontaktlencsét. Minden nap reggeltől estig.
2012. ápr. 21. 10:10
 1/3 A kérdező kommentje:
Elég ha este pihen?
2012. ápr. 21. 10:11
 2/3 anonim ***** válasza:
szerintem érezni fogod ha már kikívánkozik a szemedből :) amúgy ezt azért mondják, mert a szaruhártyád közvetlenül a levegőből veszi fel az oxigén, szóval érdemes pihentetni
2012. ápr. 22. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Ha még sokáig szeretnéd hordani, akkor hetente min. 1 nap pihenőt tartsál! De inkább többet. Én már 14 éve hordok lencsét. Ahogy hazaérek 4-5 óra fele kiveszem, és hétvégén sincs bennt. Kivéve ha elmegyünk v.hová és mondjuk vezetek. Egyébként szemüvegben vagyok. Bár nagyon utálom. Már régóta szeretnék lézeres szemműtétre menni, a pénzem is megvan rá. Csak amikor végre rászánom magam a műtétre mindig találok olyan infót a neten h miért is ne végeztessük el. Most pl. azt h éjjel majd nem fogok jól látni. Nem tudom mit csináljak. Már nagyon unom a kontaktlencsét is ki-be rakosgatni.....

2012. ápr. 24. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!