Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Van olyan hogy elbambulok és...

Van olyan hogy elbambulok és látok egy ilyen kis valamit. Többi lenn?

Figyelt kérdés
szóval olyan mint egy kukac.. egyszálból áll és átlátszó... ha elbambulok akkor látom. körülbelül ilyen mint ez, [link] csak itt amik vannak pöttyök olyan, és egy szállba... nem ilyensok..nemtudom jobban elmagyarázni. ha követem a szememmel akkor arra megy amerre a szemem néz..

2012. márc. 6. 20:36
 1/9 anonim válasza:
menj orvoshoz!!
2012. márc. 6. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 pacsi ***** válasza:
Nekem is van ilyen, szerencsére csak ritkán látom, ahogy mondod, akkor amikor elbambulok. Szerencsére nem zavaró. Most megpróbáltam tudatosan elbambulni :D , de nem látom. Nem mindig jön elő. Én arra gondoltam, hogy kiskoromban lézerrel a szemembe világítottam és lehet, hogy ennek a nyoma.
2012. márc. 6. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 pacsi ***** válasza:

amúgy nekem úgy néz ki, mint egy sejt, hogy középen egy kis sötétebb pont, és körülötte egy halványabb "udvar". A számuk is változik, néha csak egy néha meg kb 5 max 10.


És nem vagyok dilis :)

2012. márc. 7. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
ez teljesen normális! azt hiszem az elhalt leszakadt hámsejtek, vagy valami ilyesmi :D a lényeg, hogy van rá magyarázat, és nagyon nagyon sokmindeninek van!
2012. márc. 7. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Gyakori jelenség, vmi fénytörési hiba a szemben vagy a felszínén.
2012. márc. 7. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
énse vagyok dilis akkor:D nekem mindig ugyan olyan.. direkt elbambulok akkor is látom:) köszönöm az értelmes válaszokat:)
2012. márc. 7. 17:38
 7/9 anonim válasza:
Én egyszer egy szemészt kérdeztem, mert én is látok ilyeneket. Ez állítólag valamilyen sejt anyagcsere végtermék (sejtkaki), semmi ártalmas dolog.
2012. márc. 8. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Mindenkinek vannak ilyenek a látóterében, csak van, aki foglalkozik velük, van, aki nem. És ahogy öregszel, egyre több lesz belőlük. A nevük muscae volitantes.
2012. márc. 13. 04:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 pandamanci válasza:
Nekem is van egy ilyen, tök átlátszó és olyan, mint egy papucsállatka vagy ilyesmi, jó tudni, h másoknak is van, én is arra gondoltam, h valamiféle régi sérülés lehet a szemhártyán. Komoly jelentőséget nem tulajdonítottam neki soha.
2012. márc. 13. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!