Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Fáj a szemem ha mozgatom,...

Fáj a szemem ha mozgatom, mitől lehet?

Figyelt kérdés
Tegnap elkaptam valami vírusos megbetegedést, köhögök, meg náthás vagyok, és be is lázasodtam, ma reggel pedig azt vettem észre, hogy ha kicsit jobban forgatom a szemem, akkor fáj, olyan mint ha izomlázasak lennének a szememet mozgató izmok.

2012. febr. 16. 07:57
 1/6 anonim válasza:
Kötőhártya gyulladás, csepegtess bele szemcseppet és ne mozgasd. 1-2 nap alatt elszokott múlni.
2012. febr. 16. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
voltam orvosnál, ő nem mondta hogy kell szemcsepp, meg azt se hogy kötőhártyagyulladásom van, de azért becsöpögtetek, végülis ártani nem árthatok vele
2012. febr. 16. 08:14
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha betegek vagyunk, nekünk is mindig fáj, főleg lázas influenzaszerű megbetegedésnél, náthánál, ez vele jár, pár nap múlva megszünik.
2012. febr. 16. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
de amikor elmentem tegnap az orvoshoz, akkor még nem is fájt a szemem, csak egy kicsit éreztem valamit rajta.
2012. febr. 16. 08:16
 5/6 anonim ***** válasza:

Itt olvashatsz is róla:


[link]

2012. febr. 16. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
ok, köszönöm a válaszokat, remélem nekem is elmúlik pár napon belül.
2012. febr. 16. 08:17

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!