Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Milyen érzés, ha árpa van a...

Milyen érzés, ha árpa van a szemen?

Figyelt kérdés

Voltam szemészeten, sztk-ban, mondtam, h fáj a szemem, megvizsgált a néni, és aztmondta, hogy szerinte árpa, nem látszik semmi, de az így kezdődik, hogy fáj,és nem látszik.

Az én hibám, hogy nem úgy fogalmaztam, hogy valami mintha a szemembe ment volna, és nem tudnám onnan kipislogni, így "szúr", meg ahhoz tudnám hasonlítani, mintha egy sebbel érintkezne a szemem, mikor erősen összecsukom.Ilyen érzés az árpa, valaki tud segíteni ebben?


2012. febr. 4. 21:15
 1/6 anonim ***** válasza:
53%
VOLT MÁR ÁRPA A SZEMEMBEN TÖBBSZÖR IS,MEGFÁZÁSTÓL SZOKOTT LENNI,ELMÚLIK MAGÁTÓL PÁR NAP,CSAK KICSIT KELLEMETLEN
2012. febr. 4. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
LÉGYSZI A KÉRDÉSRE VÁLASZOLJ, KÖSZI
2012. febr. 4. 21:22
 3/6 anonim ***** válasza:
74%
viszketo
2012. febr. 4. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
92%
es alul erzed vagy ott ahol kijon majd,nem pedig belul a szemben.
2012. febr. 4. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Van belső árpa is. Nekem a felső szemhéjam alatt, belül fájt kb 1 centire. És kurv@'ra bedagadt. Nem viszketett hanem fájt. Embere válogatja kinél, mi a tünet.
2012. febr. 4. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen, mintha valami lenne benne és karcolná + fáj.
2012. febr. 4. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!