Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Milyen szemüveget vegyek?

Milyen szemüveget vegyek?

Figyelt kérdés
19 éves fiú vagyok, ma voltam szemészeten, kiderült hogy rosszul látok és szemüvegre van szükségem. Milyet csináltassak? Valami különleges (elegánsat)egyedit akarok. Az lehetséges hogy a lencséje sötétített legyen? Régen egyik osztálytársamnak amikor kiment a napra a lencséje elsötétűlt. Ilyen lencsét lehet csináltatni ? Az még jobb lenne ha egész lencse sötét lenne(nem koromfekete). Válaszaitokat köszönöm.
2012. jan. 30. 19:14
 1/5 anonim ***** válasza:
Az mire lenne jó ha sötét a lencse álandóan?Fényre sötétedő van csak drága
2012. jan. 30. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
a lencsét, lehet színezni,de plusz pénz. leginkább azt tudod csinálni, hogy elmész oda ahol majd meg akarod csináltatni(pl ofotért, vagy vision express)és felpróbálod a neked tetsző szemüvegeket. arra viszont figyelj, hogy ha kerekebb/oválisabb arcod van, akkor szögletes szemüveget válassz(és ez igaz fordított esetben is)ill. arra is figyelj a keret választásnál, hogy az orrszárnyadig érjen az alsó része(max).
2012. jan. 30. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ugyan milyen tanácsot vársz innen, inkább vigyél magaddal valakit, akinek bízol az izlésében, te választassz, de meghallgathatod a tanácsot, segíthet a döntésben. Amúgy egy jó szemüveg nem olcsó mulatság.
2012. jan. 30. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Természetesen kérhetsz fényre sötétedő lencsét, de meg kell fizetni. Nekem ilyen van. Lehet barna, és kékes színezetű.

Most a vastag keret a divat, de nekem nem tetszik. Én ajánlom neked a silhouette szemüvegeket. Extra vékony keret, de baromi erős, illetve könnyű viselet. Szinte észre sem veszed, hogy rajtad van. Keress rá, de az enyém kb. így néz ki.: [link]

2012. jan. 30. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Írtam választ!
2012. febr. 1. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!