Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Nincs 3D látásom?

Nincs 3D látásom?

Figyelt kérdés
Szereztem egy kék-piros 3D szemüveget. Próbálgattuk 3D videókon és a családom többsége jól szórakozott, csak én nem. Ugyanúgy 2D-ben láttam a dolgokat csak egyik pillanatban kéken, másikban meg pirosan. Ez mitől lehet?
2012. jan. 19. 01:07
 1/4 dikkmánöcsém válasza:
nekem ugyanez van, csak nekem régen még jó volt! kb 12 éves koromban azt hiszem egy shrek dvd-n volt egy 3d-s kisfilm, megnéztem szemüveggel, és láttam ahogy kijönnek a pókok a tv-ből, stb. most egy hónapja megint néztem egy ilyen 3d-s filmet, és az még hagyján hogy nem láttam a 3d-t, de annyira rossz volt hogy fél percet néztem belőle.
2012. jan. 19. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
100%
Ilyen nincs, hogy 3d látás :D Ez a régi 3d (a piros kék) elavult technológia, nagyon kicsi 3d élményt nyújt. Ha elmész moziba manapság, akkor átlátszó üvegű szemüveget kapsz, azzal tuti, hogy rendesen látod. És bármelyik 3d szemüvegtől fájhat az ember feje vagy szédülhet, ez emberfüggő, ki meddig bírja, de egy idő után mindenkinek rossz.
2012. jan. 19. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Én is úgy emlékszem, hogy régen még jó volt, moziban néztem valami természetfilmet és az is kék-piros szemüveg volt.

Nincs olyan, hogy 3D látás? Bocs, nem tudtam máshogy megfogalmazni a kérdést :D. Ha rosszul leszek tőle nem igazán érdekel, engem az zavar, hogy egyszerűen 2D-ben látom. Az újabb 3D szemüveget is letesztelem majd valamikor, remélem igazad van és annál működni fog a 3D hatás.

2012. jan. 19. 14:59
 4/4 anonim válasza:

Amúgy a képernyő mérete is közrejátszhat, mert nosztalgiából a napokban én is kipróbáltam a kék piros papírszemüveget az átlagos számítógép monitoromon, és szinte semmi nem volt...

De moziba mindig mikor nézek kb havi egy 3d-s filmet, néha tátva marad a szám :) Ha még nem próbáltad ezt az új átlátszó üvegű 3d-s mozit, akkor mindenképp nézd meg, nem fogsz csalódni.

2012. jan. 20. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!