Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Fura "vonalakat" látok ha...

Fura "vonalakat" látok ha fény felé nézek, ez mi lehet?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Ha vmilyen fehér dologra nézek, vagy akár az égre, akkor fura vonalakat látok a szememben. Pontosan nem tudnám leírni h milyen formák, de legjobban úgy tudnám leírni mint mikor egy mikroszkóp alatt egy hosszúkás baktériumot mutatnak. Szóval ilyen fonál szerű vonalak, és ahogy elnézek az egyik irányba, lassan mindig úgymond lefolynak a szemem előtt. Ez vmi élősködő vagy csak ennyire romlik a szemem?

Amúgy régóta szemüveges vagyok, 2,5es lencséim vannak, ha ez számít vmit:)


2011. okt. 27. 12:51
 1/5 anonim ***** válasza:
A dr. houseba volt egy ilyen rész egy autista gyereknek voltak ilyen élősködök a szemében. Persze sorozat nem a valóság, a helyedben azonnal indulnék a szemészhez.
2011. okt. 27. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szamárság.


Teljesen normális, hogy ezt látod. Mindnekinek van. Fehérjeszálacskák vannak az üvegtestben. Akkor érdemes orvoshoz fordulni, ha nagyon besűrűsödnek, és már nem csak fehér alapon látod vagy fényben, hanem máskor is, ill. számottevően homályosabbá válik a látásod.

2011. okt. 27. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Eleve azt feltételeztem, hogy jelentős változást tapasztalt az eddigiekhez képest -.-
2011. okt. 27. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
vagy leesett a vérnyomásod és a cukrod akkor láthatsz ilyen vonalakat!lehet hogy nincs is köze a szemedhez azért én felkeresném az orvosom!
2011. okt. 27. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
szeritem uszo uvegtesti homályok...én is voltam vele dokinál és ö mondta.nem lehet vele mit csinálni...
2011. okt. 28. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!