Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Ilyen színes kontaktlencséből...

Ilyen színes kontaktlencséből nincs próbalencse?

Figyelt kérdés

Szeretnék egy alkalomra fehér szemet, de előtte ki kéne próbálni hogy jó-e nekem egyáltalán ez a fajta. De hogy tehetném ezt meg? Valakinek volt már ilyenje? Hogy csinálta?

[link]


2011. aug. 30. 16:44
 1/5 anonim ***** válasza:
Megnézeted optikusnál a szaruhártya-görbületedet, ha az passzol, akkor jó lesz. Ha konkrétan azt akarod megtudni, hogy hogy állna, akkor csak photoshoppold rá a szemedre.
2011. aug. 30. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A próbalencse nem azt jelenti, mint a ruháknál, hogy felpróbálom és ha nem áll jól, vagy nem jó a méret nem veszem meg, hanem akinek látáskorrekcióra kell, először csak egy párat rendelnek, ez a próbalencse, a továbbiakban hosszabb időszakra előre rendelnek több pár lencsét, ne kelljen annyiszor mászkálni miatta.
2011. aug. 30. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Tudom mi a próbalencse, volt olyanom, az ingyenes. Épp ezért kéne, mert ha nem bírja a szemem akkor nem vennék feleslegesen egy dobozzal több ezerért. Sajnos attól hogy jó a görbület még nem biztos hogy bírja a szemem. Jó lenne ha ez ilyen egyszerű lenne.
2011. aug. 30. 17:26
 4/5 anonim ***** válasza:
Nos én első alkalommal fizettem egy kisebb összeget, (szerintem más is) viszont a vizsgálat ingyenes volt. Lehet, más üzletben azt mondják a lencse ingyenes és a vizsgálatért, konzultációért fizetsz. Olyanra én sem emlékszem, hogy a blokkon az állt volna, hogy próbalencse ennyi és ennyi, kizárásos alapon gondoltam, ha nem a vizsgálat, akkor a lencse az. Lehet különböző üzlet, különböző reklámszöveg?
2011. aug. 30. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Az furcsa. Nekem a vizsgálat is ingyen volt meg a próbalencse is. Csak hát az normál lencse volt.


Most viszont megkérdeztem email-ben Ofotérttől, és azt írták nem foglalkoznak ilyen színes lencsékkel egyáltalán. Hát akkor ennyi, nem rendelek így találomra, ahhoz túl drága.

2011. aug. 30. 20:35

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!