Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Honnan tudhatom, hogy mikor...

Honnan tudhatom, hogy mikor van kifordítva a kontaktlencse?

Figyelt kérdés
Friss kontaktlencsés vagyok, szóval még az is eltelik egy időbe, mire beleszenvedem a szemembe a lencsét, és annyira tud idegesíteni, hogy mikor már bent van, akkor érzem, hogy kifordítva van. Szedhetem ki újra, majd megint tehetem be, és ha szerencsém van, akkor már másodjára normálisan rakom be. Hogy lehet látni, hogy mikor van kifordítva és mikor van rendes állapotában a lencse?
2011. júl. 20. 14:46
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
mikor meg tisztítva az ujjadra teszed, normálisan egy teljesen szabályos félkört látsz, ha ki van fordítva, akkor van egy kis pereme, mint a bilinek :) nem tudom pontosabban leírni.
2011. júl. 20. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Tedd az ujjadra és oldalról nézd meg hogy a szél kicsit kifelé görbül-e, ha igen akkor ki van fordítva, ha normális félkör alakú és kissé befelé görbül a széle akkor jó. Remélem érthető :)
2011. júl. 20. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Rég volt lencsém, de úgy emlékszem, ha ki van fordítva, akkor a pereme láthatóan kicsit kifele áll. Most hirtelen egy mélytányér jutott eszembe róla. Persze nem annyira áll ki a széle:)

Ha rendben va, akkor szép formás, ránézésre is "passzol bele egy szemgolyó":)

Nem tudom máshogy leírni.:)

2011. júl. 20. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Szóval egy kicsit kifelé görbül? Na ha kiveszem, akkor jól megnézem. :-) Köszi a válaszokat.
2011. júl. 20. 20:10

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!