Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Kontaktlencse használatának...

Kontaktlencse használatának elsajátítsa Hogyan?

Figyelt kérdés
arra lennék kíváncsi hogy nektek mennyi idő volt megtanulni be és kivenni a kontaktlencsét? Az első próbánál amikor az optikus mutatta nekem elég nehezen ment? Mennyi idő mulva tudtátok már egyszerűen berakni-kivenni?
2011. júl. 19. 18:06
 1/6 anonim válasza:

Én hamar megtanultam. először mikor megmutatták egyből tudtam.ha nem félsz a sajátszemednél nyulkálni akkor nem lesz gond! az a lényeg, h nyugodt legyél és figyelj!!!

Sok sikert!!!

2011. júl. 19. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
google.hu - általában van találat ;)
2011. júl. 19. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én nagyon béna voltam az elején, 1 hétig tartott mire belejöttem... Mindent elkövettem :)))) Volt, hogy véletlenül belekapartam a szemem fehérjébe. Aztán volt, hogy úgy felragadt a lencse a szemgolyóm tetejére, hogy szemészhez akartam menni, de végül nagy nehezen leszedtem. Volt, hogy 1 óráig tartott míg kivettem a lencséket, de már bőgtem :) Nekem az jött be, hogy a lencsefolyadékkal csepegettem, mert nekem nagyon kiszáradt a szemem (a sok próbálkozástól is), és úgy könnyebb kivenni. Szóval egy hét volt. Aztán újabb 1 hét mire a műkörmökkel is megtanultam... Szóval ne add fel, utána már flottul megy!
2011. júl. 19. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

18.22 de utálom a google-t ajánlgatókat! Személyes véleményt kért legalább olvass!


Hamar megtanultam, de sosem féltem a szemembe nyúlni, viszont tükör nélkül 3 év után is csak kiszedni tudom.

2011. júl. 19. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat. :)
2011. júl. 19. 21:56
 6/6 anonim ***** válasza:
másfél hét után már gond nélkül gyorsan ment. Az elején nagyon lassan, az ofotértben 2 órán át ezzel kínlódtam... azt hittem megőrülök, folyt a könnyem, más tiszta piros volt a szemem. de azért csak sikerült. otthon is az első pár napban azt hittem feladom mert már tiszta ideg voltam mikor fél óra alatt sem sikerült berakni a lencsét. de megszoktam, most már inkább vicces visszagondolni hogy milyen béna voltam:D
2011. júl. 20. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!