Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » -12-es az egyik szemem, lehet...

-12-es az egyik szemem, lehet még vele kezdeni valamit?

Figyelt kérdés

egyenlőre az agy kikapcsolja

ha lehetséges a műtét, akkor visszakapcsolja az agy?


2011. júl. 17. 17:49
 1/4 EszterFee válasza:

Igen. Lézeres műtét!

De ha nem akarod megmutetni : könyv:

Dobd el a szemüveged!

Hatásos !! Csak kitartás kell hozzá

2011. júl. 17. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

a könyv megvan de felejtős

a műtét körülbelül mostanában mennyibe kerül? támogatás van rá? ha saját zsebből kell fizetni úgy mennyi?

ill. az elkövetkezendő 4 évben van esély technikai fejlődésre, vagy hogy az ilyen beavatkozás olcsóbb legyen?


és én úgy hallottam, hogy ennyire rossz szemet nem biztos, hogy érdemes megműteni, ennek van valóság alapja?


és mesélnétek nekem erről a műtétről?


kicsit sokat kérdezek, de előre is kösz mindenkinek

2011. júl. 17. 18:41
 3/4 anonim ***** válasza:
Bár nekem nincs ilyen jellegű problémám, de mégis miért kell kikapcsolnia? Annyira rossznak ítéli meg? Miért nem úgy van, hogy nem kapcsolja ki, hanem ultra homályos képet ad vissza? Ezt nem értem. Vagy ha mindkettő kb. -12-es volna, akkor már nem is tiltaná le? Tényleg csak úgy érdekelne a dolog. Amióta enyhe szemtengelyferdülésem van sokat olvasok a szemproblémákról és érdekel ez is.
2011. júl. 18. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

azért kapcsolja ki, mert a jobb szemem jól működik, a bal pedig -12-es, és az orvos elmélete szerint duplán látnék

a bal szememmel egy nagyon minimális homályos térlátásom van bal oldalra kb 10 fokban, előre abszolút csak akkor látok bal szemmel, ha a jobbat becsukom. az orvosok sem adtak konkrét választ, hogy mi történne műtét után, talán rossz helyre mentem eddig... azért tettem fel a kérdést itt, hátha valaki tudna segíteni.

2011. júl. 18. 16:44

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!