Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Kontaktlencsével lehet élvezni...

Kontaktlencsével lehet élvezni a 3D-s mozit?

Figyelt kérdés

Ez nem teljesen tartozik ide, de egyszer voltam valami műszaki boltban, ahol ki volt téve egy 3D-s TV meg szemüveg, és ott felvettem, de már pár másodperc után nagyon fájt a szemem (vagy fejem, már nem emlékszem), de ez lehet, hogy azért volt, mert akkor nem volt rajtam szemüveg, mert annyira nem volt rossz a szemem, és így nem mindig használtam (olyan -0,5 és -1 lehetett).

Na de azóta már kontaktlencsét hordok, szóval elvileg akkor jól látok, és így akkor lehet, hogy most azért jobb lesz, nem?

És amúgy lehet kontaktlencsével így mozizni? Mondjuk szerintem igen, de gondoltam megkérdezem, mert még mindenhol csak szemüvegről olvastam, hogy arra ráveszi a 3D-s szemüveget.

És előre köszönöm a normális válaszokat. :)


2011. júl. 13. 11:27
 1/2 anonim ***** válasza:
Lehet! A szemes azért is fájhatott, vagy ilyesmi, mert 3D, lencse nélkül is könnyezhet pl. Erre kell csak vigyázni, ha könnyezik, ne dörzsöld ki a lencsét.
2011. júl. 13. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Sőt! Nemcsak a mozit.
2011. júl. 13. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!