Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Be van dagadva a bal szemem,...

Be van dagadva a bal szemem, és nagyon fáj. Mitől lehet ez?

Figyelt kérdés
tegnap előtt éreztem hogy fáj és nagyon viszket, tegnap reggelre már kicsit megduzzadt,este lázam volt, mára pedig már elég rendesen bevan dagadva és nagyon fáj, nagyon vörös belül a szemem, mi történhetett vele? köszönöm előre is
2011. júl. 9. 17:18
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Árpa? huzat?
2011. júl. 9. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
elöször én is erre gondoltam, de árpa biztos nem mert már volt, ez most kicsit másabb, a huzat az már elképzelhető
2011. júl. 9. 17:30
 3/12 anonim ***** válasza:
Kötőhártya-gyulladás - szerintem. Irány a szemészet.
2011. júl. 9. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
upsz, és az baj? nem volt még ilyenem
2011. júl. 9. 17:36
 5/12 anonim ***** válasza:
Gondolj vissza, hogy volt e olyan az előtte levő napon ,hogy esetleg nagy huzatban voltál. Lehet ez busz, vonat, autó. Ha nem, akkor tényleg irány a szemészet.
2011. júl. 9. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
igen, az baj :D a kötőhártya gyulladás nem egy vicces dolog. És a huzattól nem lennél lázas..szerintem indulj,ne várd meg még súlyosabb lesz és nagyobb lesz a baj.
2011. júl. 9. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
hát... minden nap buszozok, akár még huzatot is kaphatott, de ha kötöhártya gyulladással micsinál a doki?? :(
2011. júl. 9. 17:38
 8/12 anonim ***** válasza:
Váladék is van? mert ha nincs, akkor nem hiszem hogy kötőhártya lenne.
2011. júl. 9. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
hát... nem tudom h ez annak nevezhetőe e, valami van, de nem vészes
2011. júl. 9. 17:43
 10/12 anonim ***** válasza:
Akkor szerintem elég ha borogatod. Vattát bevizezed és szépen rárakod. Ha így hétfőig nem múlik el, akkor tényleg doki.
2011. júl. 9. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!