Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Hogyan lehet az érzelgősséget...

Hogyan lehet az érzelgősséget kezelni?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Van egy problémám. Elég érzelgős vagyok, tehát hamar rám tör a sírás, ha olyan szituáció van. Tudtok erre esetleg valamilyen gyógymódot, valamilyen növényt vagy gyógyszert, hogy a túlzott érzelgősséget kezelni lehessen? Például, hogy jobban kordában tudjam tartani a könnycsatornákat, ne kelljen sírnom.
2011. júl. 5. 12:19
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Idővel, ahogy egyre több tapasztalatot szerzel talán "edzettebb"leszel lelki téren. Nincs erre gyógyszer, de ha lenne, sem lenne jó, ha nem jönnének ki az érzéseid. Te ilyen ember vagy, érzékeny, szerethető:)
2011. júl. 5. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Egy tipp: ha rád jön a sírás, nézz pár másodpercig felfelé (nézd meg a homlokodat :D), ez elzárja a könnycsatornákat vagy mi :) Nekem be szokott jönni :)
2011. júl. 5. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget és a tanácsot!:)
2011. júl. 5. 12:40
 4/4 anonim ***** válasza:
Én is nagyon érzelgős vagyok, szinte bármi meghatóbb dolgon könnybe lábad a szemem vagy sírni kezdek. A párom tiszta idiótának szokott nézni emiatt, néha úgy érzem igaza is van, de nem tudok mit tenni. Ha valaki megjegyzést tesz, vállrándítással és egy mosollyal letudom az egészet. Szerintem nem olyan nagy baj ez, sokak szerint édi. :) A második válaszoló tanácsát én is kipróbálom.
2011. júl. 5. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!